Depeche Mode – Kraków – Łódź – Gdańsk – Na Żywo

Depeche Mode – Kraków – Łódź – Gdańsk – Na Żywo. Aż trzy koncerty będą mogli zobaczyć polscy fani Depeche Mode, grupa na początku 2018 roku zagra w Krakowie, Łodzi oraz w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu. Każdy z koncertów będzie do obejrzenia na Streamy4K.pl Zapraszamy!

Depeche Mode przyjedzie do Polski w ramach Global Spirit Tour. Po zakończeniu trasy „stadionowej” Depeche Mode przechodzi na hale i sceny amifiteatrów. Podczas trasy prezentowany będzie materiał z ich czternastej płyty, którego premiera odbyła się 5 maja 2017 roku. Jako support grupie Depeche Mode w polskich koncertach towarzyszyć będzie grupa Black Line.

Black Line to projekt z gatunku IDM z Los Angeles, którego trzon stanowią kompozytor i frontman Douglas J McCarthy (Nitzer Ebb), producenci Zack Meyers i Cyrus Rex, realizator Ken „hiwatt” Marshall (Skinny Puppy) oraz Bon Harris (Nitzer Ebb). W projekcie położono nacisk na współpracę przy tworzeniu muzyki, co zaowocowało zaangażowaniem do współpracy przy projekcie kilku uznanych artystów.

Depeche Mode – Polska 2018 [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, SUPPORT, EARLY ENTRANCE]

Poniżej przedstawiamy godzinową rozpiskę koncertów, prosimy pamiętać, że podane godziny są orientacyjne i mogą ulec delikatnym zmianom:
17.30 – wejście early entrance
18.00 – wejście
19.30 – Black Line
20.45 – Depeche Mode

Niestety transmisja została zakończona:

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

error: Content is protected !!