Lech Poznań – Legia Warszawa – 20/05/2018 – Na Żywo

Lech Poznań – Legia Warszawa – 20/05/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisje z ostatniej kolejki ekstraklasy, która w meczu na szczycie pomiędzy Legią, a Lechem powinna wyłonić Mistrza Polski sezonu 2017/2018. Początek meczu od godziny 18:00.

Niesamowicie emocjonująco zapowiada się końcówka sezonu, głównie dla obrońców trofeum, którymi jest warszawska Legia. Warszawska drużyna mająca trzy punkty przewagi nad drugą Jagiellonią, by zdobyć mistrzostwo w Poznaniu musi wygrać lub zremisować. W przypadku porażki Legii, a wygranej Jagielloni z Wisłą Płock, to drużyna z Białegostoku będzie cieszyć się z tytułu mistrzowskiego.


Nie milkną echa decyzji powstałych przy planowaniu ceremonii rozdania medali, w obawie przed zamieszkami w Poznaniu (gdyby Legia wywalczyła mistrza) Legia proponowała Lechowi, aby ostatni mecz rozegrać w Warszawie, nie chciał się zgodzić na to zarówno Lech jak i Ekstraklasa.

Legia Warszawa – Lech Poznań [TRANSMISJA, NA ŻYWO, GDZIE OGLĄDAĆ, LIVESTREAM, ONLINE]

Absurdalną decyzję odnośnie ceremonii podjęła Ekstraklasa, która wpadła na pomysł wręczenia medali legionistom…w Warszawie po powrocie z ostatniego meczu. Emocji na pewno nie zabraknie, a zyskają tylko kibice, na miesiąc przed mistrzostwami świata będzie to świetna rozgrzewka dla wszystkich fanów piłki nożnej.

Niestety transmisja została zakończona:

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

error: Content is protected !!