Liverpool – Roma – 1/2 LM – 24/04/2018 – Na Żywo

Liverpool – Roma – 1/2 LM – 24/04/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisje z niespodziewanego półfinału Ligi Mistrzów, w którym zmierzą się drużyny, które nie były faworytami w ćwierćfinałowych starciach. Początek meczu od godziny 20:30.

W pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów Liverpool zagra z Romą. Własne boisko przemawia za Liverpoolem. Podobnie jak słabe występy rzymian na wyjazdach. Liverpool – Roma to dość niespodziewana para półfinałowa w Lidze Mistrzów. Obie drużyny nie były faworytami meczów ćwierćfinałowych.

Wyżej stawiono akcje Manchesteru City i FC Barcelona. Ale okazało się, że teoretyczne zapowiedzi niewiele miały wspólnego z boiskową rzeczywistością. Ekipa z Liverpoolu w dwumeczu zwyciężyła „The Citizens” aż 5:1. Z kolei rzymianie popisali się nie lada wyczynem. Przegrali pierwszy mecz z Barceloną 1:4, ale w rewanżu odrobili straty i wygrali 3:0!


BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Liverpool – Roma – 1/2 Ligi Mistrzów [TRANSMISJA, NA ŻYWO, GDZIE OGLĄDAĆ, LIVESTREAM, ONLINE]

W ubiegły weekend Liverpool zremisował 2-2 na wyjeździe z West Brom, natomiast Roma również na wyjeździe gładko pokonała Spal aż 3-0. Zapraszamy na ten elektryzujący pojedynek już od godziny 20:30!

Niestety transmisja została zakończona:

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

error: Content is protected !!