Macklemore – Warszawa – Torwar – 26/04/2018 – Na Żywo

Macklemore – Warszawa – Torwar – 26/04/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisje koncertu grupy Macklemore, która przyjedzie do Warszawy w ramach trasy koncertowej promować najnowszy album Gemini. Początek koncertu od godziny 19:00.

„Gemini” to pierwsza od kilkunastu lat solowa płyta amerykańskiego muzyka, występującego przez ostatnie lata w duecie Macklemore & Ryan Lewis. Krążek promuje singiel „Glorious” z udziałem Skylar Grey. W klipie pojawia się stuletnia babcia Macklemore’a, a video w ciągu trzech miesięcy zdobyło niemal 60 milionów odsłon na YouTube.

Jak mawia artysta „Zawsze staram się dobierać szeroką paletę dźwięków, warstw, nastrojów. Pracując nad tym albumem, byłem mentalnie we właściwym miejscu, przez większość czasu. Jeżeli jestem w dobrym nastroju, szczęśliwy, na pewno znajduje to odbicie w moich piosenkach” – mówi Macklemore o płycie.

Poprzednie solowe dzieło 34-letniego Macklemore’a, to „The Language Of My World” z 2005 roku. Siedem lat później ukazała się wspólna płyta wokalisty z Ryanem Lewisem „The Heist”, z której pochodzą przeboje „Thrift Shop” (diamentowy singel w USA), „Can’t Hold Us” (sześciokrotna platyna w USA) oraz „Same Love” (potrójna platyna w USA).

Macklemore – Warszawa – Torwar [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY,  FAN ZONE, EARLY ENTRANCE]

W duecie z Ryanem Lewisem Macklemore doczekał się dwóch singli z rzędu na szczycie listy „Billboardu” oraz czterech nagród Grammy. Koncert będzie trzecią wizytą artysty w Polsce, a już pierwszy koncert Macklemore’a w naszym kraju został okrzyknięty przez media „najlepszym koncertem 2013 roku”!

Niestety transmisja została zakończona:

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

error: Content is protected !!