Metallica – Kraków – Tauron Arena – 28/04/2018 – Na Żywo

Metallica – Kraków – Tauron Arena – 28/04/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisje z koncertu grupy Metallica, w ramach nowej trasy WorldWired promującej ich najnowszy album „Hardwired… To Self-Destruct”. W roli supportu zobaczymy norweską kapelę Kvelertak.

Bilety na krakowski koncert Metallica rozeszły chwile po rozpoczęciu sprzedaży i nie jeden fan zespołu musiał obejść się smakiem, w połowie kwietnia na szczęście została uruchomiona druga pula biletów, która również została wyprzedana w kilka chwil.

Po czterech latach Metallica wraca do Polski! Królowie metalu odwiedzą nasz kraj w ramach europejskiej części trasy koncertowej WorldWired Tour promującej najnowszy album kalifornijskiej kapeli zatytułowany Hardwired… to Self-Destruct (2016). Każdy fan metalu, który kiedykolwiek doznał zaszczytu jakim jest uczestniczenie w koncercie Metalliki wie, że to niezapomniane przeżycie.

Metallica – Kraków – Tauron Arena [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY,  FAN ZONE, EARLY ENTRANCE]

Lars Ulrich, James Hetfield, Kirk Hammett i Robert Trujillo jak nikt wiedzą jak rozkręcić nawet kilkudziesięciotysięczną publiczność (a właśnie takiej frekwencji oczekujemy po przyszłorocznej imprezie). Ponad dwie godziny najlepszego metalu, efekty pirotechniczne, niesamowite gitarowe solówki to tylko część tego co czeka nas na najbardziej oczekiwanym koncercie przyszłego roku.

Niestety transmisja została zakończona:

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

error: Content is protected !!