PSG – Real Madryt – 1/8 Ligi Mistrzów – 06/03/2018 – Na Żywo

PSG – Real Madryt – 1/8 Ligi Mistrzów – 06/03/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na rewanżowe spotkanie najciekawszej pary 1/8 finału. Pierwszy mecz rozegrany przed dwoma tygodniami w Madrycie zakończył się zaskakującym zwycięstwem gospodarzy aż 3-1. Początek spotkania od godziny 20:30.

Nie tak planowali sobie rozpoczęcie fazy finałowej piłkarze Paris Saint Germain, którzy pomimo, że byli zdecydowanym faworytem nie potrafili udokumentować tego w postaci strzelonych bramek. To piłkarze ze stolicy Hiszpanii są w bardziej klarownej sytuacji, gdyż pozostało im utrzymać dwubramkową przewagę. Jedno jest pewne, PSG nie zamierza odpuszczać i zapowiadają nam się niesamowite emocje.

PSG ma w pamięci niesamowity dwumecz z FC Barceloną, sprzed dokładnie roku, gdzie paryżanie w pierwszym meczu gładko pokonali Katalończyków 4-0 by w rewanżu ulec po dość kontrowersyjnych decyzjach sędziów, aż 6-1 i pożegnać się z dalszymi fazami pucharu. Tym razem PSG jest w odwrotnej sytuacji i musi gonić wynik, a nie go bronić.

PSG – Real Madryt – 1/8 Ligi Mistrzów [TRANSMISJA, NA ŻYWO, GDZIE OGLĄDAĆ, LIVESTREAM, ONLINE]

Na niekorzyść dla PSG przed meczem jest fakt, że wypadł im z gry najważniejszy zawodnik jakim jest Neymar. Podczas ostatniego meczu zniesiony został na noszach i według pierwszych prognoz czeka go dłuższa przerwa od futbolu. Narzekań za to niema Real Madryt, który wygrał ostatnie ligowe spotkanie z Getafe aż 3-1, a na listę strzelców wpisali się dwukrotnie Cristiano Ronaldo, oraz Gareth Bale.

Niestety transmisja została zakończona:

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

error: Content is protected !!