Slugfest 14 – Murowana Goślina – 13/04/2018 – Na Żywo

Slugfest 14 – Murowana Goślina – 13/04/2018 – Na Żywo. Przed nami kolejna edycja emocjonującej gali Slugfest 14. Kolejny raz będziemy transmitować galę z Murowanej Gośliny gdzie do klatki wejdą zarówno lokalni zawodnicy jak i fighterzy z całego kraju. Początek transmisji od godziny 18:30.

Organizatorzy gali celowo wybrali piątkowy wieczór aby uniknąć dylematów widzów przed sobotnią konkurencją jaką jest niewątpliwie gala KSW 43, która odbędzie się we Wrocławiu. Włodarze gali Slugfest 14 zapowiedzieli około 10 zawodowych walk złożonych głównie z zawodników pochodzących z Wielkopolski, niespodzianek jednak nie brakuje.

Na walkę wieczoru zaplanowano pojedynek Filipa Stawowego i Filipa Toe, którzy spotkają się w najważniejszym starciu gali MMA w Murowanej Goślinie. Filip Stawowy wyrasta na jedną z największych gwiazd organizacji Slugfest. Rok temu, skazywany na pożarcie przez byłego strongmana, pokazał wszystkim, że walczą nie sylwetka a umiejętności, a tych mu absolutnie nie brakuje. Powtórka skończenia przed czasem w ostatniej walce, jeszcze dobitniej pokazała, że tego wychowanka Murowana Goślina Team trzeba traktować niezwykle poważnie.

Slugfest 14 – Murowana Goślina [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

Filip Toe będzie w tej walce zawodnikiem o znacznie większym doświadczeniu. Zawodowo jest aktywny od 2014 roku. Mierzył się miedzy innymi z Adamem Wieczorkiem, który dziś walczy w największej na świecie organizacji – UFC i znanym z Babilon MMA – Łukaszem Łysoniewskim. Toe do zawodowego MMA wraca po długiej przerwie, podczas której głód wygranej urósł do ogromnych rozmiarów.

Poniżej przedstawiamy potwierdzoną rozpiskę walk gali Slugfest 14:

Walka wieczoru:
Filip Stawowy vs Filip Toe

Pozostałe walki:
Patryk Stoiński vs Alan Małowicki
Bartosz Zawadzki vs Patryk Lewandowski
Denis Stelmaszyk vs Konrad Furmanek
Krzysztof Mendlewski vs Ahmed Kataev
Jacek Królczyk vs Mariusz Majchrzak
Piotr Kuberski vs Seweryn Kirschhiebel
Mateusz Skibiński vs Aleksander Kowalski
Dawid Śmiełowski vs Sławomir Szczepański

Niestety transmisja została zakończona:

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

error: Content is protected !!