The Kelly Family – Gdańsk – Łódź – Kraków – Na Żywo

The Kelly Family – Gdańsk – Łódź – Kraków – Na Żywo. Zapraszamy na transmisje koncertów zespołu The Kelly Family, grupa która uznana za fenomen lat 90 powraca na scenę. W trzech koncertach, które odbędą się w Gdańsku, Łodzi i Krakowie grupa zaprezentuje swoje największe hity.

Piosenki grupy, którą pokochał cały świat zna każdy kto wychowywał się w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Podczas istnienia grupy jako The Kelly Family sprzedali ponad 20 milionów płyt, a także zdobyli ponad 50 najważniejszych nagród muzycznych! Grupa została reaktywowana po prawie 20 latach, gdyż w 1999 roku zakończyła działalność pod nazwą The Kelly Family.

24 marca premierę miał nowy album zespołu „We Got Love” , który zawiera kilka nowych utworów i przypomina największe hity zespołu. Podczas koncertu nie zabraknie wiec najsłynniejszych piosenek rodzinny irlandzkiej rodziny, takich jak: „An Angel”, „I can’t help myself” czy „Santa Maria”.

Album prezentuje dokładnie to, czego mogą spodziewać się fani legendarnej formacji podczas koncertów. Jest to muzyczna podróż przez 40 lat historii zespołu, który dzięki swojej autentyczności i pozytywnej energii zamieniał swoje występy w ekstremalnie przeżycie.

The Kelly Family – Gdańsk – Łódź – Kraków – [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY,  FAN ZONE, EARLY ENTRANCE]

Powrót rodziny spotkał się z ogromnym zainteresowaniem – na pierwszy ogłoszony koncert w Dortmundzie, bilety zniknęły w trakcie osiemnastu minut! Na całej trasie zespół odwiedzi dwadzieścia największych europejskich miast. W Polsce wystąpią 6.04 w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot, 7.04 w Atlas Arena Łódź i 8.04 w TAURON Arena Kraków.

Niestety transmisja została zakończona:

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

error: Content is protected !!