The Vamps – Warszawa – 13/05/2018 – Na Żywo

The Vamps – Warszawa – 13/05/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisje prosto z warszawskiego klubu Progresja, w którym wystąpi zespół The Vamps. Początek transmisji zaplanowany jest już na godzinę 17:00 gdzie zaprezentowane zostaną ujęcie z Meet & Greet, a od godziny 20:00 koncert.

Jako support wystąpi grupa New Hope Club. The Vamps to brytyjski zespół popowy, który od 2012 roku zdobywa serca nastolatek na całym świecie. Ich klipy mają miliony odsłon na YouTube, a singiel „Can We Dance” na brytyjskich listach przebojów przegrał jedynie z „Counting Stars” One Republic.

The Vamps to brytyjski zespół popowy, który od 2012 roku zdobywa serca nastolatek na całym świecie. Ich klipy mają miliony odsłon na YouTube, a singiel „Can We Dance” na brytyjskich listach przebojów przegrał jedynie z „Counting Stars” One Republic. Grupę tworzy czterech młodych Brytyjczyków: Brad Simpson (wokalista), James McVey (gitarzysta), Connor Ball (basista) i Tristan Evans (perkusista).


BitBay
Ich przygoda rozpoczęła się dzięki YouTube, a członkowie zespołu do dziś dbają o swoją obecność w social mediach i kontakt z fanami na całym świecie. Na koncie mają już dwa długogrające albumy („Meet The Vamps” i „Wake Up”), trasę z McFly i support Seleny Gomez na jej londyńskich koncertach. Ich koncerty wyprzedają się w ciągu kilku godzin! Wśród nadchodzących, europejskich dat nie zabrakło również Warszawy! Dodatkowo, jako support The Vamps zagra grupa New Hope Club!

The Vamps – Warszawa [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY,  FAN ZONE, EARLY ENTRANCE]

Poniżej prezentujemy line-up koncertu oraz godziny transmisji:
17.00 – The Vamps M&G
18.30 – otwarcie drzwi
20.00 – New Hope Club
21.00 – The Vamps

Niestety transmisja została zakończona:

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

error: Content is protected !!