Thirty Seconds to Mars – Atlas Arena – 18/04/2018 – Na Żywo

Thirty Seconds to Mars – Atlas Arena – 18/04/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisje koncertu grupy Thirty Seconds to Mars, która 18 kwietnia zawita do Łodzi na jedyny w swoim rodzaju koncert promujący ich najnowszą płytę. Początek transmisji od godziny 19:30.

Koncert Thirty Seconds to Mars z miejsca zyskał miano kultowego po poprzednich występach grupy, zapotrzebowanie na bilety nie zmalało, wręcz przeciwnie planowany jest drugi koncert grupy, który ma się odbyć w połowie sierpnia tego roku!

Grupy w zasadzie nie trzeba przedstawiać, Thirty Seconds To Mars, w składzie Jared Leto, Shannon Leto i Tomo Milicevic, mają na koncie ponad 15 milionów sprzedanych albumów i wyprzedane areny i stadiony na całym świecie. W trakcie kariery otrzymali wiele nagród i wyróżnień, w tym kilkanaście MTV Awards, Billboard Music Award oraz pobili rekord świata Guinessa, wyruszając w najdłuższą trasę koncertową w historii.

Thirty Seconds to Mars – Atlas Arena [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY,  FAN ZONE, EARLY ENTRANCE]

4 lipca zespół nakręcił dokument zatytułowany “A Day In the Life of America”. Angażujący 90 ekip w 50 stanach (włączając Waszyngton i Puerto Rico) projekt ukazuje jeden dzień z życia w Ameryce. “A Day in the Life of America” ukaże się w 2018 roku. Thirty Seconds to Mars pracują aktualnie nad bardzo wyczekiwanym 5 albumem planowanym na przyszły rok.

18:15 Otwarcie bram
19:30 DJ
20:30 Thirty Seconds to Mars

Niestety transmisja została zakończona:

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

error: Content is protected !!